Stoupni na prkno s Aqua Marina Demo Tour

O tom, že prkny, které znamenají svět, se od minulého léta staly prkna nafukovací, už tušíte i vy. S paddleboardem pod nohama a s pádlem v ruce se každý rázem stane hlavní postavou místních rybníků a pláží. Jestli to bude role v rodinném filmu, akční komedii nebo přenos ze sportovního kanálu, ať si každý zvolí podle své nálady. Na “pedlbordech” se zkrátka nudit nebudete.   

Aqua Marina Mega board rodina Aqua MArina Fusion pád do vody Aqua Marina Race sportovní výkon

Foto via @aquamarinaglobal

 

Paddleboardová sezóna se nám po zimě opět vrací na české vodní plochy a s ní i další příležitosti vyzkoušet si SUPer letní zábavu na vlastní kůži (SUP - je zkratka pro stand up paddleboarding). Od března vyráží Aqua Marina Demo Tour tým na štaci stopadesáti demo akcí, na kterých si bude každý zájemce moci vyzkoušet jaké to je stoupnout si na prkno a pádlovat vestoje. Na výběr bude více typů boardů paddleboardové značky Aqua Marina a na vlastní kůži bude možné otestovat jaký je rozdíl stát a pádlovat na allroundovém, touringovém nebo race SUPu. Zkušený Aqua Marina Demo Tým vám podle hesla The Absolute Water Life, vysvětlí jak držet pádlo, jak a kde na palubě paddleboardu stát, jak pádlovat rovně a jak na paddleboardu zatočit.

 

Aqua Marina nové modely paddleboardů 2019Aqua Marina logo _claim

První akcí, na které se můžete s Aqua Marina Demo týmem potkat je veletrh FOR BOAT v Praze na výstavišti v Letňanech od pátku 8. března do neděle 10. března. Stánek s novými modely nafukovacích paddleboardů Aqua Marina pro rok 2019 najdete v hale číslo 6, kde se bude nacházet i ukázkový bazén s vodou. Stačí si s sebou přibalit plavky nebo lycrové kraťasy a triko a vyrazit s celou rodinou otestovat některý z nových modelů s názvem Magma, Triton, Beast, Atlas, dětský Vibrant, Breeze nebo Race.

workshopy jízdy na stand up paddle FOR BOAT

Na veletrhu bude také zveřejněn kalendář následujících Aqua Marina Demo Tour akcí, na které se v průběhu léta můžou natěšení SUPeři těšit. Potkáme se na prknech?

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace